lazer@maksteel.com.tr

PASLANMAZ ÇELİK AĞ

Günümüz mimarisi ve kullanıcı talepleri, artık yaşam alanlarındaki mimari yapıların ve dekoratif ürünlerin şık görünmelerinin yanında yüksek güvenlikli ve uzun yıllar dayanıklı kalmasını da talep ediyor.

Çelik ağ, kullanıcıların bu taleplerine doğrudan cevap veren bir üründür. Uygulama alanı olarak yüksek güvenlik ve tasarımın öncelikli olduğu projeler için en iyi uygulama türlerinden biridir.

Çelik ağ peyzaj mimarisinde de önemli bir role sahiptir, bina yüzeyi yeşillendirme (sarmaşık) gibi projelerde gerek sarmaşık altında gözüken güzel görüntüsü gerekse dış mekan etkileri ve sulamaya dayanma durumu dikkate alındığında peyzaj mimarisinde kullanım alanı  olarak alternatifsiz bir üründür.

Çelik ağ yüksek kaliteli 316 AISI paslanmaz çelikten üretilmiştir. 

Çelik ağ'ın uygulama alanı oldukça fazladır. Günümüz müşteri taleplerinden bir diğeri de ürünlerin teknoloji ile uyumlu hareket etmesidir. Çelik ağ'e uygulanan led konfigürasyon ile bina yüzeyleri adeta devasa bir ekran haline getirilebilir. Farklı endüstrilerde de bu tür uygulamalar için hizmet verilmektedir ama bu tür uygulamalar bina yüzeyini bir ekran ile kaplamayı gerektirir buda bina içerisinde ışıksız bir ortam yaratır. Oysaki aynı uygulama Çelik ağ led konfigürasyon ile uygulanırsa elde edinilmek istenen ekran görüntüsü sağlanırken aynı zamanda da tel aralıklarında ki boşluklar sayesinde dış ortam ile gün ışığı alışverişi gerçekleştirilebilir.

İlgili Resimler